ماژول افزودن Sitemap به WHMCS

ماژول افزودن Sitemap به WHMCS

با سلام خدمت شما همراهان همیشگی گیگو هاست. امروز با معرفی ماژول افزودن Sitemap به WHMCS در خدمت شما هستیم که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

 

سایت مپ یا نقشه ی سایت چیست؟

سایت مپ روشی برای منظم کردن صفحات سایت و تعریف هر صفحه یا مطلب با سر شاخه ی مناسب آن می باشد. در گذشته سایت مپ ها تنهای برای راهنمایی کاربران سایت استفاده می شدند تا XML سایت مپ گوگل برای موتورهای جستجوگر ساخته شد، به این صورت که داده‌های مورد نیاز موتورهای جستجوگر را سریع و با بازده بیشتر و دقیق تر در اختیار قرار میداد.

با حجیم‌تر شدن و همچنین پیشرفت روزافزون سایت‌ها پروتکل جدید سایت مپ گوگل نیز توسعه داده شد. سایت‌های صنعتی و شرکتی معمولا شامل هزاران محصول در کاتالوگ خود میباشند، این در حالی است محبوبیت سایت‌های بلاگ و یا خبری وبمسترها و ادمین این سایت‌ها را مجبور به بروزرسانی اطلاعات به صورت روزانه نموده است. برای مثال در فوروم‌ها اطلاعات دائما در حال تغییر می‌باشند، این موارد باعث سختی موتورهای جستجوگر در کرال و یا خزش اطلاعات میشد! و در نتیجه در بیشتر موراد موتورهای جستجوگر فقط اطلاعات را skip می‌نموده‌اند!

 

چرا باید از سایت مپ استفاده کنیم؟

به وسیله ی پروتکل XML موتور های جستجوگر قادر به بررسی بهینه URL سایت‌ها، بهینه نمودن جستجو با قرار دادن همه اطلاعات وبسایت در یک فایل XML و همچنین خلاصه وضعیتی از اینکه سایت هر چند وقت یک بار آپدیت میشود و تاریخچه‌ای از تغییرات اخیر میباشند.

 

چرا باید استفاده از این ماژول در WHMCS؟

به صورت پیش فرض سیستم WHMCS حاوی سایت مپ نمی باشد و این یک ضعف بزرگ برای وب سایت کاربری شما می باشد و نصب این ماژول یکی از حیاتی تارین امور در کانفیگ WHMCS می باشد و در واقع این ماژول بصورت اتوماتیک سایت مپ WHMCS شما را ساخته و دیگر نیاز نیست شما به صورت دستی Sitemap صفحات خود را ساخته و در وب سایت خود آپلود کنید.

 

تنظیمات ماژول افزودن Sitemap به WHMCS

اطلاعات ماژول

 

آموزش نصب

  • محتویات فایل دانلود شده را در دایرکتوری addons محل نصب WHMCS خود بارگزاری و Unzip کنید
  • سپس از بخش Setup->addon modules ماژول را فعال کنید

 

برای دانلود ماژول افزودن Sitemap به WHMCS کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − شش =